Блогу Петра Марусенка виповнився один рік!

Маємо привітати постійних читачів нашого блогу – сьогодні йому виповнюється рік. Не станемо хвалити самі себе, але певні досягнення за цей рік у нас є. Блог став пізнаваним, багато статей, інтерв’ю, досліджень, оповідань викликали цікавість наших читачів. Ми дуже вдячні їм, власне, для них (тобто для вас) ми, в основному, і працюємо.

1

1

На першу річницю ми приготували кілька новинок. Дизайн блогу трохи зміниться, і нашим читачам стане легше в ньому орієнтуватися. По-друге, починаючи із сьогоднішнього дня щопонеділка виходитиме шаховий канал на ю-тюбі. Його перший випуск дивиться прямо зараз. Отож, тепер ви станете не лише читачами, а й глядачами нашого блогу.

Отож, з першою річницею вітаємо вас і нас. Хочемо подякувати нашим помічникам: Віктору Березіну, Сергієві Махуну, Володимиру Грубману, Володимиру Сергєєву, Якову Паламару, Михайлу Селівачову, Юрію Єпішеву, які тією чи іншою мірою допомагали нам. А ми плануємо розвиватися й надалі.

2016-04-25_1-41-15

Петро Марусенко, головний редактор.

Дмитро Шевченко, головний адміністратор.

Тимофій Марусенко, заступник головного адміністратора.

1

4 мысли о “Блогу Петра Марусенка виповнився один рік!

 • 25.Апрель.2016 в 04:13
  Permalink

  Петя, дорогой мой!

  Поздравляю тебя от всей души.

  Ответить
 • 25.Апрель.2016 в 10:12
  Permalink

  С Юбилеем! Отдельно — заместителю гл. администратора!

  Ответить
 • 25.Апрель.2016 в 12:12
  Permalink

  Петро, присоединяюсь к поздравлениям!

  В добрый час, на радость читателям!

  Володя

  Ответить
 • 25.Апрель.2016 в 22:12
  Permalink

  Щиро вітаю Вас із річницею та зичу нових здобутків! Я лише нещодавно почав цікавитися шаховими подіями і відвідувати профільні сайти, але, якщо не помиляюся, Ваш блог — чи не єдиний україномовний ресурс, присвячений цій грі. Я переконаний, авдиторія сайту зростатиме і Ви знайдете ще багато вдячних шанувальників.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *